Туристично-оздоровчий комплекс Belle Royalle (Бель Рояль, Білий Рояль) затишно розташувався на березі гірської річки, у тихому лісі, між карпатських гір.

Ми постаралися влаштувати Ваш відпочинок у Закарпатті різноманітним, комфортабельним, наповненим позитивними враженнями.

У нашому комплексі Ви зможете відпочити всією сім'єю, оздоровитися, відсвяткувати важливу подію, провести ділову зустріч, конференцію.

У комплексі Belle Royalle створені умови для:

  • групового відпочинку : велика кількість номерів класу Стандарт, тури по Закарпаттю, Інтернет;

До складу комплексу входять:

Ми також зберегли для вас чарівний ліс, шум гірської річки, спів птахів, солодкі та корисні ягоди, ароматні гриби та яскраві квіти.

Мобільний зв'язок

Готель знаходиться серед карпатських гір. Єдиним оператором мобільного зв'язку, який надає надійний канал, є Київстар (при цьому 3G відсутній). Сигнал оператора МТС слабкий і нестійкий. У оператора Лайф взагалі немає покриття в даній місцевості.

Інтернет

В готелі використовується радіо-релейний Інтернет-канал з максимальною пропускною здатністю 50 Мбіт/сек. У високий сезон при максимальному завантаженні Ваш Інтернет-канал в готелі може бути менше через велику кількість одночасних підключень. Весь Інтернет-трафік в готелі не є оплачуваною послугою. Основні зони покриття: номера готелю, ресторани.

У дерев'яній лазні, біля річки, в лісі Інтернет-сигнал відсутній.
Шановні гості! Майте на увазі, що частота Wi-Fi-сигналу у готелі 2.4 ГГц. Це означає, що пристрої з мережевими картами, які працюють тільки в діапазоні 5 ГГц ловити сигнал Wi-Fi у готелі не зможуть.

ЛІФТ

Згідно з планами будівництва адміністративні та житлові будівлі туристично-оздоровчого комплексу Бель Рояль ліфтами не обладнані.

 

Догори