Чемпіонат з приготування бограча у Закарпатті


Відпочинок у Закарпатті - це не тільки лікування мінеральною водою, гірське повітря, кришталево чисті джерела. Це ще й кулінарні відкриття, і дегустація делікатесів закарпатської кухні, і гастрономічні пізнання секретів місцевих кухарів.

1-2 травня на території комплексу «Термальні води Косино» пройде другий закарпатський чемпіонат з приготування бограча. Ви думаєте, що це невідоме "заморське" блюдо. А от і не вгадали! Це традиційне для закарпатців, дуже улюблене й популярне блюдо. Його готували ще в давні- предавні часи праугорські племена. Адже з угорського «бограч» перекладається як «казанок». Протягом багатьох століть високо в горах пастухи варили собі їжу у своїх похідних казанах. Це була їжа з в'яленої на сонці яловичини або конини, грибів, коріння, трав.

Так було з покоління в покоління, щось змінювалося, вдосконалювалося, але незмінним залишалося одне - це зварений на відкритому вогні суп, який готується в спеціальному казані з кількох видів м'яса, національних угорських спецій, трав і коріння! У кожного кулінара є свої таємниці і секрети приготування цієї страви. На фестивалі найкращі кулінари Закарпатті будуть дивувати гостей свята гастрономічними шедеврами.


Якщо Ви хочете побачити своїми очима, як готуються традиційні карпатські страви, отримати задоволення, зарядиться енергією на природі, зануритися в неповторний колорит місцевих звичаїв - Вам точно до нас! Не пропустіть цього кулінарного шоу!

Зупинитися можна в сучасному, найкрасивішому туристичному оздоровчому комплексі «Бель Рояль». На території комплексу є модна еко - ресторація. У меню різноманітні національні закарпатські страви - банош, кремзликі, боб - гуляш, човлент, палачінти, пацали. А також найпопулярніше тут блюдо - знаменитий бограч!

Відпочивайте в Закарпатті, їжте українське!

Телефон готелю +38 067 672 00 39
Догори