Замок Сент-Міклош

 

Подорож в замок Сент-Міклош

У цьому замку, за легендою, Ілона Зріні зустрічалася зі своїм коханим. Власне цю тему і спробували розкрити реставратори замку Сент- Міклош. Атмосферу тих часів у замку відтворили місцеві художники. Тут вас чекає культурна програма: угорські танці, бограч, закарпатські пісні.

Екскурсія в м.Мукачево

Місту 1116 років. Воно чимось схоже на Львів, в чомусь - на Прагу. У центрі міста встановлені пам'ятники різних епох: Кирилу і Мефодію (копія знаходиться в Києво-Печерській Лаврі), князю Федору Корятовичу, радянським воїнам і справжній живій легенди міста Мукачево - останньому сажотрусові. Якщо Вам пощастить, то живу копію пам'ятника Ви побачите на вулицях міста. Обов'язковим елементом екскурсії в м.Мукачево є відвідування легендарного замку "Паланок". У ньому жила і стримувала натиск великого війська жінка- легенда - Ілона Зріні. Місто Мукачево цікаве великою кількістю храмів, церков, а також кав'ярень, ресторанів і барів. Під час екскурсії Ви також зможете відвідати Миколаївський жіночий монастир.

 

Ужгород

 

Подорож до м.Ужгород

Ужгород - найзахідніше місто України. Поряд з ним розташована Словаччина. В ході екскурсії Ви відвідаєте Кафедральний греко-католицький собор, католицьку церкву святого Георгія і Ужгородський замок - головну мету подорожі. У замку розташований музей середньовічної зброї та народного побуту.

 

Невицький замок

 

Подорож в Невицький замок ( з відвідуванням Ужгорода)

Невицький замок (ХIV століття ) захищав Ужгород з боку Ужанської долини. Це справжня фортеця, в якій билися справжні воїни. Рови, вежі, Барбакан, захаба - тут буде цікаво хлопчиськам і їх татам. Дівчаток і їх мам чекає прекрасний донжон. Далі ви відвідаєте Ужгород - найзахідніше місто України. Далі нього розташовані Словаччина та Угорщина. Ви відвідаєте кафедральний греко- католицький собор, католицьку церкву святого Георгія і Ужгородський замок - головну мету екскурсії. У замку розташований музей середньовічної зброї та народного побуту.

 

Замок Шенборна

 

Подорож в замок Шенборна

Вода в Закарпатті - найголовніша пам'ятка. Різна по складу з різних джерел - вона б'є звідусіль. Граф Шенборн не дарма побудував тут прекрасний палац ( ви відвідаєте його під час цієї екскурсії ) і розбив найкрасивіший парк в Європі. Багатий кремнієм, корисний для судин, Джерело Краси - обов'язкова частина подорожі..

Два замка

Шматочок Австрії в Україні. Відвідайте замок Шенборна і дайте відповідь на питання: Скільки вікон у замку Шенборна ? А дверей ? А труб ? А веж ? І чому ? У замку Шенборна ви прогуляєтеся по найкрасивішому парку Європи : ялиці, буки, вікові дуби, сакури, магнолії - в будь-яку пору року тут красиво. Далі ви відвідаєте Чинадіївський замок (замок Сент- Міклош ). У цьому замку, за легендою, Ілона Зріні зустрічалася зі своїм коханим. Атмосферу тих часів у замку відтворили місцеві художники. Тут вас чекає культурна програма: угорські танці, бограч, закарпатські пісні.

 

Берегово

 

Екскурсія Берегово на термальні води

У цьому українському місті офіційною мовою є також і угорська. Тому що тут живуть справжні українські угорці. Під час екскурсії ви порівняєте їх культуру, побут, архітектуру з тим, що ви бачили раніше в українських містах. Місто Берегово також знають як SPA -курорт - тільки тут б'ють унікальні джерела термальної води. Сюди їдуть з різних країн. Вода має лікувальні якості, і якщо у вас немає протипоказань, то під час екскурсії ви зможете відвідати басейни з термальною водою.

 

Синевір

 

Подорож на озеро Синевир

Перший і єдиний український фільм жахів присвячений цьому загадковому озеру. Екскурсоводи включили Синевир в одне з семи природних чудес України. Тут тече найчистіша вода Закарпаття і тільки тут ви зможете вдихнути найчистіше повітря в Україні. Вас чекають місцеві легенди, панорами гір, гірські річки і знаменитий водоспад Шипіт.

 

Долина Нарцисів

 

Екскурсія в долину Нарцисів

Екскурсія в долину Нарцисів проводиться в період цвітіння (зазвичай у травні).

Нарцис вузьколистий - цей неймовірно ніжна, красива і дуже примхлива до навколишніх умов квітка росте у високогір'ї Карпат на величезній території. Незважаючи на велику локальну чисельність нарцис вузьколистий відноситься до зникаючих видів і тому потребує особливої уваги. Візьміть з собою фотоапарат і подаруйте рідним, близьким і друзям замість зірваного букета величезні нарцисові поля. Якщо залишиться час, то ви зможете відвідати єдину в Україні швейцарську сироварню. Також ви зможете познайомитися з справжніми закарпатськими винами.

 

Догори