Програма новорічної ночі 2016 в Бель Рояль


З 19-00 31.12.2015 і до 01-00 01.01.2016 в ігровому залі Бель Рояль працюють професійні дитячі аніматори. Біля ялинки ваших діточок привітають з Новим Роком дід Мороз та Снігуронька, вручать подарунки та проведуть веселі ігри та конкурси.


Також на дітей чекає вражаюче наукове шоу «Шалена лабораторія». 30-ти хвилинне інтерактивне шоу, що побудовано на вражаючих хімічних та фізичних дослідах не тільки розвеселить, але і зацікавить їх у вивченні шкільних предметів. Усі розваги абсолютно безпечні та проводитимуться під наглядом аніматорів.


Веселі проводи Старого року


3 17:30 до 19:30 пропонуємо весело провести Старий рік на свіжому повітрі у дружній компанії із зігріваючими напоями. На Вас чекають цікаві розваги, конкурси, призи та музичний супровід від ансамблю Фанфари Купали.Новорічна ніч 2016 в ресторані Belle Royalle


Початок о 20-30. 
Меню - шведська лінія. 
Вартість квитка на новорічний банкет в ресторані:
- Для дітей до 6 років вхід безкоштовний. 
- Дорослий - 2400 грн. 
- Діти від 6 до 14 років - 1200 грн.

  Наявність квитків уточнюйте за телефоном +38 067 672 00 39


На протязі усього Новорічного вечора з Вами відома українська комедійна Студія «Мамахохотала» та ведучі Роман Грищук і Ганна Гресь. Водоспад гумору та веселощів, тільки найсмішніші жарти від зірок української естради.


Виступ зірки Студії «Мамахохотала» Рафіка Рафіковича з новими піснями, які примусять розвеселитися кожного за Новорічним столом.Ви вірите, що серед нас є люди з надзвичайними можливостями? У вас буде унікальна можливість переконатися у існуванні феноменальних здібностей на власні очі. Переможець телешоу Урі Геллера на СТБ «Феномен» менталіст Артем Тихевич зробить Новорічну Ніч по-справжньому чарівною.Яскраві та екстравагантні танцювальні номери від Шоу-балету Екстрім привнесуть у наше Новорічне святкування присмак справжнього бразильського карнавалу.Музичний супровід на протязі вечора забезпечує група “Грамафони Band” з кавер-версіями перевірених часом хітівПориньте у Шоу «Шалена лабораторія» - неймовірну комбінацію з найефектніших та найяскравіших фізичних і хімічних дослідів. В цьому шоу можна доторкнутися до справжньої науки у прямому, а не в переносному сенсі. Твори, дивуй, експериментуй – ось девіз шоу «Шалена лабораторія»


Новорічна ніч 2016 в еко-ресторації Belle Royalle


Початок о 20-30.
Меню - новорічне банкетне.
  Для дітей до 6 років вхід безкоштовний.
  З 19-00 31.12.2014 і до 01-00 01.01.2015 в ігровому залі Бель Рояль працюють професійні дитячі аніматори. 
Вартість квитка на новорічний банкет в еко-ресторації: 
- Дорослий - 1400 грн.
  - Діти від 6 до 14 років - 700 грн . 

Наявність квитків уточнюйте за телефоном +38 067 672 00 39
Ведуча Ірина Курінна та диджей Максим


В екоресторації Belle Royalle новорічний настрій створюватиме ведуча Ірина Курінна та диджей Максим. Інтерактивні конкурси, череда сюрпризів та подарунків від готелю «Belle Royalle» перетворять Новорічну ніч на чудову казку.


Справжні зірки української естради, найсмішніші та найталановитіші актори Студії «Мамахохотала» обов’язково розвеселять кожного за Новорічним столом. Комедійне шоу, яскраві імпровізації, сміливі та розкуті жарти, а на завершення виступ неповторного Рафіка Рафіковича з авторськими піснями.


Яскраве карнавальне шоу, видовищні костюми та танцювальні номери повні експресії від шоу-балету Екстрім.


На честь всіх наших гостей у Новорічну ніч звучать справжні фанфари. Ансамбль «Фанфари Купали» з групою духових інструментів створить справжній святковий настрій.


Весела парочка «божевільних вчених» з шоу «Шалена лабораторія» запропонує кожному прийняти участь у веселих та надзвичайно цікавих фізичних та хімічних дослідах. Наука може бути не просто цікавою, вона може бути динамічною, захоплюючою та по-справжньому Новорічною.


1 січня 2015 року


19:00 Приголомшливе видовищне шоу від справжнього Феномену. Артем Тихевич найвідоміший менталіст України примусить Вас повірити, що людські можливості безмежні. Шалений мікс НЛП, психологічних практик та магії – ось що чекає на Вас у ресторані «Belle Royalle» у перший вечір Нового Рік.

Догори