Відгуки гостей про готель Бель Рояль на незалежних ресурсах
Відгуки гостей центру здоров'я та краси Belle Royalle


Хочеться висловити подяку працівникам центру краси та здоров'я за щирість, теплоту та уважне, а головне професійне ставлення до відвідувачів. Успіху Вам! Дякуємо за приємно проведений час.
З повагою - сім'я Кириченко.
16.06.2013


Ми дуже задоволені відпочинком у Вашому центрі. З впевненістю можна стверджувати, що це один з найкращих оздоровчих закладів Закарпаття. Приємно вражає рівень обслуговування та вишукана атмосфера, а також професіоналізм працівників SPA центру.
Щиро дякую! Неодмінно приїдемо ще.
Наталія Біжко.
17.06.2013


Мы отдыхали в отеле с 10 по 24 июня 2013 года. От всей души хотим поблагодарить весь персонал за чуткость и понимание, а также за чуткую и слаженную работу. Настоящий отдых это совокупность природного окружения и профессионализм работников, а также наличие хорошего оборудования. Нам все очень понравилось.
По этому – ДО СВИДАНИЯ! Мы с удовольствием еще придем!
Отдельное огромное спасибо главврачу Юрию Михайловичу и врачу физиотерапевту Наталье Николаевне.
Успехов Вам!
С уважением семья Андреевских, г.Киев
P.S.: У вас Воспитанный и добродушный персонал.


Хочеться висловити щиру подяку персоналу відпочинкового комплексу. Особливі слова глибокої шани і вдячності скеровуємо головному лікарю Юрію Михайловичу, який з особливою увагою ставиться до відпочиваючих, ретельно спостерігає за динамікою здоров'я нашого, дає безцінні поради щодо покращення самопочуття, виходу із кризової ситуації по старих, забутих болячках. Людина, в прямому розумінні з великої літери, чуйним серцем, глибоким розумом. В масштабах України таких людей бракує.
Колектив комплексу дуже старанно виконує свої обов'язки с приємною усмішкою зустрічають, стараються зробити приємність, забезпечити надзвичайну зручність. Колектив має право пишатись своїми досягненнями, маючи дбайливі руки, щирі серця – це лікарі Наталія, Лілія Власівна, адміністратори Оленочка, Тетяна, Оля і Галина. Всіх перерахувати важко. Однак чудовий колектив, чарівна природа дала нам великий резерв здоров'я, хороших вражень.
Приїдемо обов'язково ще не один раз, порадимо відпочинок своїм друзям у « Бель Роялі».
Дякуємо, до зустрічі.
Забурко Людмила Павлівна,
Забурко Адам Васильович
м.Львів, вул.Доробок №10
27.06.2013


Огромное спасибо колективу «SPA – центру» за профессионализм и внимание.
семья Есиповых
28.06.13


Искренне благодарим главного врача Юрия Михайловича, врачей Наталию Николаевну, Анну Михайловну и весь прекрасный коллектив санатория за их профессионализм, чуткость и внимание. Желаем дальнейшего процветания и успехов в Вашей такой важной и необходимой работе. За 10 дней, которые мы провели в Вашем санатории, мы прекрасно отдохнули, набрались новых сил и впечатлений. Везде чистота и порядок, спортивные сооружения, бассейн и номера для жилья великолепные. Мечтаем о новой встрече с Вами в следующем году.
До свидания, семья Герасименко.
Герасименко Маргарита Алексеевна
Г. Киев ул. Маршала Гречко, д. 18 А, кв. 10
27.06.2013


Особенное спасибо Ольге ( гидромассаж). Все сотрудники санатория «Belle Royalle» очень квалифицированные и дружески настроены на работу и общение. Еда на очень хорошем уровне, номера тоже не огорчили. Есть желание вернуться в ваше заведение! Спасибо огромное Татьяне( админ.) за приятно организованные процедуры.
ВСЕМ ПРЮВЕТ!))))
Борецкие А.Г и И.В
28.06.13


Прекрасно відпочили у вашому оздоровчому центрі. Приємно вражені рівнем обслуговування, вишуканістю атмосфери. Вдячні керівництву і персоналу за доставлене задоволення від відпочинку. Приїдемо ще неодноразово і будемо рекомендувати всім друзям.
Ще раз дякуємо, сім'я Дяків.
06.07.13


Искренне благодарю Наталию Николаевну за ее чуткость и внимание.
Кисилева Зинаида Давыдовна,
г. Киев
30.06.2013


Щиро вдячні за відпочинок в готелі. Бажаємо процвітати на подальші роки адміністрації готелю. Виражаємо від душі всьому колективу здоров'я за їхнє ввічливе ставлення. Велике спасибі головному лікарю Юрію Михайловичу, лікарю – фізіотерапевту Наталії Миколаївіні, ст.медсестрі Лілії Власівні, Ганні, медсестрі Олі та чудо – масажисту Володі!!! До наступної зустрічі.
З повагою: Біжко Марія – Закарпаття;Анісімова Магдалина
м. Москва
06.07.2013


Велике спасибі за прекрасний відпочинок! Вражені чемністю та привітністю всіх дівчат, лікарів. З великим задоволенням приїдемо до вас на відпочинок в наступному році! Обов'язково передамо друзям про ваш «Рай в раю».
Міцного Вам здоров'я і приємних гостей!!!
Вінниця
09.07.2013


Щиро дякуємо за чудовий відпочинок у такому мальовничому місці! Отримували задоволення 10 днів від усього, що нас оточувало. Висловлюємо подяку всім працівникам оздоровниці і бажаю процвітання та подальшого розвитку! Плануємо повернутись до вас знову ( в різні пори року)! Усьому персоналу зичимо здоров'я, натхнення і гарного настрою!!! З повагою Соколови,
м. Київ
10.07.2013


Висловлюємо щиру подяку за створені та надані для нас прекрасні умови для відпочинку та лікування. Ми в захваті! Від усього серця дякуємо весь персонал комплексу за чуйне та уважне ставлення до відпочиваючих . Велике бажання побувати тут ще .
Місевская Галина.
Київ
Бондаренко Віра .
Владивосток
01.08.2013р


Ви прекрасні !
Спасибі Вам велике !
Залишайтеся завжди такими мі ж усмішливими і життєрадісними
Приїжджайте в Київ! Прийом буде настільки ж привітним
Ми не забудемо Вас
Любаша і Валера
02.08.2013


Мерсі персоналу за прекрасну роботу. Розвитку Вам! Креативних Ідей!
Любові невмірущої!
З повагою В.В.
02.08.2013


Дякуємо Центр краси і здоров'я за відмінне обслуговування і позитив з боку персоналу.
Особлива подяка за професіоналізм адміністратора Тетяну , медсестру Тетяну і Анну Михайлівну (фізіотерапевта).
Величезне Спасибі керівництву!
Бажаємо щоб рівень комплексу тільки поліпшувався! :)
22.08.2013


Спасибо большое Belle Royalle за вашу турботу про клієнтів!
Приголомшливий ремонт, оздоблення, інтер'єр, все дуже акуратно, зі смаком, чистенько!
Дуже приємний і уважний персонал!
Окреме спасибі Наталії Миколаївні за її професіоналізм , увагу і просто дуже приємне ставлення! Пресотерапія , яку вона робить дійсно робить помітний дію. Спасибі всьому персоналу , все дійсно дуже намагаються подарувати відпочиваючим відчуття затишку та домашньої теплоти!
Опиняючись у Вас , створюється враження , що ти потрапив у сімейну обстановку!
Успіху і процвітання Вам у всьому!
Котова Аліса Володимирівна
Донецьк
03.09.2013


Відпочиваю у вашому чудовому місці тільки 5 днів , але вже почуствовала на собі результат. Звичайно це і прекрасне ставлення персоналу , чудесні милі люди , дуже доброзичливе , але ще професійні . Я зробила лише 4 процедури прессотерапии але почуствовала , що набагато менше болять ноги і легкість в ногах. Спасибо за цю процедуру Наталії Миколаївні , яка наполягла на тому , що вона мені потрібна. Майже зникла набряклість в ногах.
Дуже ефективна процедура гідромасажу і навіть мій чоловік . , Який взагалі не визнає ніяких процедур , в захваті від неї. Спасибі всім величезне за таку чуйність і небайдужість до нас отдіхаючім !
Хвостенко Світлана Михайлівна
15.10.2013


Дякуємо за роботу і прекрасне відношення Гілярову Наталю Віталіївну ! Супер гідромасаж ! :)
Окреме спасибі лікаря Наталії Миколаївні ! :)
За уважне ставлення масажиста Андрію  дякуємо !
Процвітання Вам!
За старанне ставлення до своєї роботи і відпочиваючим Діану адміністратора дякуємо.
Гладуш І.В. В.В.
1.12.2013


Дякуемо за гарний прийом та обслуговування!
Окрему подяку вісловлюємо нашому лікарю - фізіотерапевту пані Наталі за доброзичливости Ставлення та професіоналізм та шкірному з персоналу Центру краси та здоров'я . Дуже сподобалась процедура пресотерапія та масаж.
Персонал ресторану Дуже прівітній , меню Вище всяких похвал!
Бажаємо успіху та стабільного розвітку!
З повагою сім'я Пішун
06.12.2013


Дуже дякуємо за відмінне обслуговування всього персоналу. А особливо хочеться подякувати Тетяну Олександрівну , за її професіоналізм , дуже хороша, добра , уважна гідромассажістка.
Спасибі величезне лікаря Наталії Миколаївні. Спасибі Вам велике ми з родиною отримали масу вражень і їдемо з гарним настроєм. Процвітання Вам , всього самого доброго , чистого і світлого ! Обов'язково ще до вас приїдемо!
сім'я Филипович
03.01.2014


Відгуки гостей готелю Бель Рояль


Мы полюбили Вас. Искренне благодарны. До встречи.
г. Белая Церковь


Все шикарно! Дуже ввічливий персонал. Відмінна кухня. Природа і умови відпочинку –краще не придумати. Європа вУкраїні!!! Велике спасибі!
Платонови м.
Біла Церква
19.06.2013


Велике спасибі за щасливо проведені дні в ТОК « Бель Рояль». Вдячні Ганні Олександрівні за раціональні пропозиції щодо відпочинку. Юрію Михайловичу низький уклін, його увага, знання,поради, дають надію на здоров'я, нестримне бажання повторити такий незабутній відпочинок.
Отже до зустрічі в майбутньому!
Забурко А.В,
Львів
27.06.2013


Чудовий відпочинок! Дуже гарний пансіонат. Доречне розміщення всіх приміщень, зручно, вишукано, комфортно. Чудова кухня, прекрасні кімнати відпочинку, вражаюча природа та зона відпочинку та прогулянок. Бажаємо всього найкращого!
Тримайте свій високий рівень!!! До нових зустрічей!
Вінниця
09.07.2013


Если чесно не хочеться залішаті такий Райський куточок « Бель Рояль ». Окремо віділіті Нікого НЕ можна . Сподобалось все и ВСІ .
Всі працівники добрі , лагідні , прівітні . Всі заслуговують поваги . Бажаємо всім добра , злагоди , благополуччя . Дякуємо за красу , доброту , ласку.
З повагою з м.Києва .
08.08.2013


Спасибі , за приємне перебування у вашому готелі. Окреме слова подяки лікарському персоналу : Наталії Миколаївні , Ганні Михайлівні . Хочеться відзначити професіоналізм і теплоту в обслуговуванні адміністратора Тетяни , Жанни , Евеліна .
Будемо згадувати Вас з теплотою .
Росія,
Тюмень
19.09.2013


Відпочиваємо тут з сім'єю вперше. Враження від відпочинку найкращі . Хороші умови проживання , здорове харчування , безліч послуг для відпочинку і оздоровлення. Сподобалося все обов'язково повернемося в Belle Royale ще . Окремо хочу відзначити професіоналізм персоналу готелю - все готові допомогти і вирішити будь-яке питання і зробити відпочинок неабиваемим .
м.Київ
25.09.2013


Дуже сподобався відпочинок у комплексі . Гарні умови проживання , хороший рівень обслуговування . Природа , територія - Чудові . Альо найголовнішій скарб комплексу - це співробітнікі , ВСІ ті хто створює затишок , доброзичлива атмосферу та позитивний настрій . Особлива подяка Кухар та Працівникам ресторану.
Обов'язково приїду до Вас!
Валентина
01.10.2013


Спасибі за чудовий відпочинок!
Все в кращих традиціях європейського відпочинку. Все витримано , дуже стильний інтер'єр , персонал дуже доброзичливий , вражає чистота , дотримання норм санітарно -гігієнічного режиму. Смачна кухня !
Спасибі!
м.Київ
28.10.2013


Дякуємо за теплий прийом і уважне ставлення персоналу до гостей Переконливо просимо заохотити за чуйне ставлення та надані допомоги (у свій особистий час ) адміністратора Товтин Тетяну
С ув. Машкін А.А
02.11.2013


Вже НЕ Вперше ми відпочіваємо в цьом комплексі и НЕ можна поїхаті не написано кілька слів Подякою . Професіоналізм ОБСЛУГОВУЮЧИЙ персоналу , прівітність , доброзічлівість в поєднанні з чудовим умів проживання , ландшафтом створюють це місце « Райське куточками » в центрі Європи .
Дякуємо Вам всім , здоров'я и Процвітання
З повагою сім'я Кириченко
26.11.2013


Особисто я хочу висловити подяку Івану Юрійовичу Дупін (гл. енергетик ) тільки завдяки його старанням ми об'їздили Закарпаття та Прикарпаття , повернулися в Belle Royale ! У цьому секрет професіонала особисте ставлення до своєї справи ! Респект !
Звичайно , бізнес на найвищому рівні! Бажаю процвітання вашому бізнесу , навколишньої природи , всім співробітникам і отдихаючім ! :) P.S. Приємно здивувала напис на табличці з турботою про екологію !
Гладуш І.В.
28.11.2013


Шановне керівництво і працівники ГОТЕЛЮ та ресторану. Від имени всієї туристичної групи Першого національного телеканалу, ми приємно вражені сервісом, ставленням и взагалі тім, что в Україні є Такі заклади
Процвітання, Успіхів!
З повагою и щирою вдячністю керівник тур. групи Жирак Марина
01.01.2013


Дуже вдячна за Зручний комфорт, Якісні умови перебування та Прекрасні посмішкі персоналу, что спокушає до Подальшого відпочинку самє у Вашому готелі!
Бажаю Успіхів !
Говгаленко О.С.
15.11.2013


Відгуки гостей екоресторації


Дякуємо гарно! У Вас дуже смачно, шашлик просто чудовий і дуже гарне обслуговування!!!Вдячні за гарний відпочинок, приємну атмосферу… Обов'язково будемо відвідувати і рекомендувати!
Петрусь Сергій Іванович
16.06.2013


Thanks lot for your transcarpathion cuisins. Good luck! We`ll be back soon!!!
Дуже смачно! Бажаємо успіху, так тримати, обов'язково до вас повернемось!
Мукачево
27.06.2013


Дуже гарно дякуємо! У вас чудовий комплекс, ввічливий персонал, дуже хороша кухня, гарні краєвиди. Персонал дуже приємний , нам дуже у вас сподобалось, будемо рекомендувати друзям!!!!
Патакій О
30.06.2013


Дуже гарне обслуговування. Приємний колектив, рівень європейських працівників. Бажаємо успіху та так тримати!
ТОВ «МСЛ»
03.06.2013


Дякуємо дуже гарно за ваше обслуговування . Ми дуже задоволені обслугою вашого закладу. Бажаємо Вам Подальшого Процвітання у вашій нелегкій праці.
З повагою
Ваші відвідувачі Міша и Маріка,
Дючілі и Людмила
05.08.2013


Від Сім'ї Маро , Кобернюк , Панченко , Гавриленко за період з 05.08.2013 по 15.08.2013р . Вісловлюємо подяку Дуже ввічлівому працьовита колективу екоресторації . А самє адміністратору Евеліні та та ее співробітнікам бармену Ярославу та офіціантам ее Зміни . Дякуємо за доброзічлівість та ввічлівість!
Так тримати!
14.08.2013


Мі Дуже раді, что свого часу випадково натрапілі на Ваш комплекс . Хочемо подякувати власникам за таку хорошу ідею и настількі гарно втілену . За чудову теріторію , різноманіття услуг и процедур , пріємній персонал. Такоже вдячні персоналу екоресторації . Пріємне обслуговування смачна їжа , швидко Приготування НЕ залиша нас Байдужими.
P.S. Дуже сподобалось обслуговування офіціанткі Мар'яни . ЇЇ прівітність , пріємність и професіоналізм залиша пріємні Враження!
Маркович К.Б.
15.08.2013


Спасибо за етностиль , чудово , дуже красиво , смачно , швидко ! Обслуговуючий персонал « профі» . Приємно повертатися . Процвітання побільше клієнтів!
м.Київ
25.10.2013


Хочу подякувати за «Дорадо» - Європа может посунутісь , в 1000 разів смачніше . Адміністратору окремий "респект" - суперовий обслуговування . Все супер в «Belle Royale».
З повагою весілля
17.11.2013


Вносимо величезну подяку адміністратору Тетяні за прекрасне обслуговування , розуміння і привітність . Бажаємо Вашому закладу побільше таких професійних співробітників!
С ув. Гості з Кривого Рогу
03.01.2014


Шановні Вікторія та Яна!
Щиро дякуємо Вам кваліфіковане та пріємне обслуговування ! Ви The Best
З повагою до Вас ГОСТІ з Киева
13.01.2014


Відгуки гостей ресторану Бель Рояль


Щиро вдячні за чудовий відпочинок і кваліфіковане лікування в ТОК «Бель Рояль». Окрема подяка працівникам ресторану за здорову смачну їжу і гостинне обслуговування. Побувавши в різних місцях відпочинку, хочемо відзначити, ,що ТОК «Belle Royalle» окрема подяка працівникам ресторану за здорову,смачну їжу і гостинне обслуговування. Побувавши в різних місцях відпочинку хочемо відзначити що ТОК «Belle Royalle» відрізняє дійсно Європейський стиль, вишуканий смак. Бажаємо цьому закладу процвітання та вдячних відпочиваючих.
Сім'я Скопич,
Сім'я Бровченко,
О.Очерет, Н. Рудич
М. Біла Церква
08.06.2013


Неможемо мовчати,а хочемо скласти подяку Вашому закладу за смачні страви та обслуговування,зокрема вашого адміністратора Евеліну за її уважність та терплячість,за манеру усміхатися та ввічливість. Зичимо Вам успіху.
Тарасенко Валентина,
Саміляк О. С.
11.06.2013 р.


Хочемо подякувати працівникам ресторану за професіоналізм і уважне ставлення до клієнтів також відмітити кухарів за дійсно Європейські страви і належну презентацію. Особливо хочемо відзначити роботу офіціанта-стажера Мар'яни і офіціанта Каріни.Приємно вражені якістю обслуговування. Успіху вам і процвітання!
Кириченко В.В
16.06.2013


Окремими рядками висловлюємо свою подяку працівникам ресторану «Бель Рояль». Відчули красу приміщення, посмакували їжу, приготовлену фахівцями, натхненні усмішкою і увагою персоналу це- Еммочка, Юля, Наталія, Кароліночка. Їхнєя старанність, педантичність гріють душу- це справжній відпочинок, який кличе приїхати ще і ще!
Зарубко Л.П,
Львів
27.06.2013


Спасибо за душевное обслуживание и замечательное настроение!
С уважением, гости из Киева.
27.06.2013


Дякуємо працівникам ресторану і працівникам рецепції готелю. Найбільше сподобалась офіціантка Жанна та Наташа, вони були дуже доброзичливими і гарно нас обслуговували. Також дуже гарні були працівники басейну та масажисти. Також дуже гарна дівчинка робила гідромасажну ванну.
Дякуємо усім за гарний відпочинок!
29.06.2013


Спасибі кухарям ! Окрема подяка офіціантам Карині і Наталії Хохол !
Дніпропетровська обл.
12.09,2013


Хочемо Висловіть велику Вдячність всьому ОБСЛУГОВУЮЧИЙ персоналу ресторану !
Кухарям - за Дуже смачні страви , їх оформлення . Велика подяка офіціантам , за їх уважність , подачу страв , приймально атмосферу. Особливо офіціантам Каріні и Наташі Хохол !
Бажаємо Вам успіху !
сім'я Бодрова


Щиро вдячні всьому колективу комплексу « Belle Royale ». Тепер ми знаємо « казка існує ». Зичим Процвітання ! Все просто супер! Мріємо потрапіті до Вас ще и донесемо звістку про Вас всім Своїм близьким та знайомиться !
З повагою сім'я Осадчих
25.10.2013


Від щирого серця и от світлої душі дякуємо за прекрасне обслуговування, за прекрасний сервіс , за прекрасно підібраній колектив . Дякуємо за казку у реальному жітті . Бажаємо Божого благословення , добра , чистоти , миру и Спока в душі , великого людського щастя , любові , и подалі творчих Ідей .
З вдячністю и повагою фінансові консультанти
14.12.2013


Догори