Первинний прийом

Первинний прийом проводить заслужений лікар України - Кохан Юрій Михайлович.

Якщо Ви придбали наш лікувально-оздоровчий або звичайний курортний пакет послуг, то в день поселення вас автоматично запишуть на консультацію до лікаря фізіотерапевта.

Сенс такого попереднього спілкування полягає в тому, щоб уточнити ваші побажання і скарги, підібрати оптимальний пакет оздоровчих і лікувальних процедур таким чином, щоб вони були абсолютно безпечні для вас і принесли максимальну користь.

При необхідності або за вашим бажанням лікар може призначити вам додаткову консультацію у фахівця або лабораторні аналізи.

Спостереження лікаря

Якщо ви плануєте проживати в нашому туристичному оздоровчому комплексі більше тижня, то вам неодмінно запропонують регулярні зустрічі з лікарем, що допоможе скорегувати призначений курс лікувально-оздоровчих процедур в залежності від позитивних змін вашого стану.

Консультація лікаря

Весь медичний персонал нашого Туристичного оздоровчого комплексу "Belle Royalle" на чолі з Заслуженим лікарем України Коханом Юрієм Михайловичем завжди буде поруч, щоб надати всі необхідні рекомендації щодо вибору оздоровчих процедур, питного режиму і всіх можливостей нашої лікувальної бази.

У будь-який день тижня ви зможете отримати відповідь на хвилюючі вас питання, поради щодо найбільш ефективного профілактичного лікування і способам зміцнення здоров'я. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж записатися на ті чи інші фірмові процедури з унікальною терапевтичною дією або змінити лікувальний план. Записатися на консультацію ви завжди зможете в службі ресепшена.

Заключний прийом лікаря

Зміни в стані вашого здоров'я в результаті перебування в Туристичному оздоровчому комплексі "Belle Royalle" будуть підсумовані на заключному прийомі. Лікар ще раз проаналізує виконаний лікувальний план, дасть необхідні консультації з питань подальшого лікування, а також щодо здорового способу життя, що допоможе закріпити досягнуті здобутки.

 

Догори