Японське диво в Закарпатті - відпочинок у квітковому раю


Відпочинок в Закарпатті асоціюється з кавою, десертами, фестивалями, санаторіями, туристичними, оздоровчими комплексами, музеями, замками і кафе. Дійсно, все це, і не тільки, можна побачити і відвідати в цьому прекрасному краю. Але Ви будете приємно здивовані побачивши в Закарпатті справжнє японське диво - цвітіння сакури.

Сакура - справжнє японське диво, її цвіт не залишає байдужим нікого. Японська вишня має безліч відтінків, кольорів, сортів, але від цього не зменшується краса її цвітіння, а навпаки кожен новий її відтінок привносить цікаву нотку в загальний букет цієї чудової рослини. Поети, письменники, художники не могли обійти стороною вишню мілкопільчату (так зовсім не художньо називають ці квітки вчені). Захоплені сакурою, вони оспівували її у своїх творах, відображували в своїх шедеврах. Сакурі присвячено безліч фестивалів, національних традицій, парадів, заходів в Японії. Для кожного японця, будь то селянин або аристократ, ця незвичайна рослина має важливе значення, є символом, і звичайно ж просто красивою рослиною.Існує міф, що сакура цвіте виключно в Японії. На щастя, це не так. Для того щоб побачити цвіт цієї рослини не потрібно їхати до Азії. Все прекрасне - поряд. Ужгород радісно зустрічає туристів, які вирішили прийти помилуватися сакурою. У цьому старовинному місті вже не перший рік росте японська вишня, і не перший рік туристи з різних куточків країни приїжджають, щоб провести приємно вихідні, канікули, відпустку, а також зберегти незабутні враження про цю рослину і про Ужгород. Сезон сакури налічує рекордну кількість туристів в цьому місті, адже кожному хочеться поглянути на цвітіння цієї містичної рослини.

Весна - пора цвітіння сакури в Ужгороді. Унікальна можливість побачити відомий символ Японії, отримати естетичну насолоду і відобразити цю подію вже відкрита для Вас. Не пропустіть цей захід і не втрачайте можливість доторкнутися до прекрасного.

Зібравшись відвідати один з наймальовничіших куточків України - Закарпаття, рекомендуємо зупиниться в одному з найсучасніших і найкращих готелів Закарпаття - в Туристичному - оздоровчому комплексі "Belle Royalle". Тут вже теж є своя алея сакур, і хоч деревця ще молоді, але з кожним роком вони будуть набувати красу і силу справжніх японських сакур.

Зробіть свою поїздку незабутньою і проведіть відпочинок на ноті розкоші і досконалості!

Відділ бронювання +38 067 672 00 39
Догори