Свято «Сакура-2014»


Відпочинок в Закарпатті – це не лише свіже повітря, мальовничі гори, дзеркально чисті річки, а й активний відпочинок та відвідування цікавих заходів. З 22 по 27 квітня 2014 року Ужгород чекає Вас на святі «Сакура – 2014». Саме для Вас таланти Закарпаття приготували безліч цікавих, смачних, веселих заходів. В програмі - дитячі музичні концерти, виставки дитячої творчості, майстер-класи з флористики та багато іншого. Також не забутьте завітати на ярмарок «Сонячний напій», який буде проходити в Ужгороді з 25 по 27 квітня, де Ви зможете купити справжнє закарпатське вино, скуштувати національні закарпатські делікатеси та придбати невеличкий сувенір для спогадів про незабутній відпочинок та чудовий край.

Не можна обійти увагою і спортивні заходи: першості, спартакіади також в програмі свята. Не забутьте завітати і на культурні заходи: Ви зможете ознайомитися з творчістю письменників, які в своїх роботах оспівували японську вишню, вражені її красою та загадковістю, а також велику кількість фактів про це яскраве дерево.

На святі «Сакура-2014» Ви зможете не тільки насолодитися дитячою та дорослою творчістю, продегустувати закарпатські родзинки, завітати на майстер-клас, а й поспілкуватися, знайти нових друзів та дізнатися безліч нового.

Приходьте! Не пожалкуєте! Наберіться сили та енергії на святі японської вишні на весь рік! Містичність та загадковість сакури підтверджує цікавий факт. В Японії сакура, яка була вирощена з вишневої кісточки, що побувала у космосі, зацвіла на 6 років раніше ніж належить!

Зібравшись відвідати один з наймальовничіших куточків України - Закарпаття, рекомендуємо зупиниться в одному з найсучасніших і найкращих готелів Закарпаття - в Туристичному - оздоровчому комплексі "Belle Royalle".

Зробіть свою поїздку незабутньою і проведіть відпочинок на ноті розкоші і досконалості!

Відділ бронювання +38 067 672 00 39
Догори