Шоколадна виставка у Мукачеві


Відпочинок у Закарпатті - це завжди зустріч з цікавим, корисним та смачним. А найсмачнішими речами Закарпаття є кава та різноманітні десерти.

Шоколад – десерт відомий та улюблений у всьому світі. Вперше помічений в Америці, він заполонив всю земну кулю. Мукачево також не є байдужим до цієї «їжі богів». Старовинне місто Закарпаття запрошує усіх шанувальників цього спокусливого десерту на оригінальну виставку, присвячену Великодню.

Закарпаття – край здавна відомий своїми національними стравами. Багатонаціональний край поєднав в своїй кухні кращі риси європейських делікатесів. Особливо, нікого не залишають байдужими справжні витвори мистецтва – закарпатські десерти.

Талановиті кондитери Закарпаття беруть участь у виставках та конкурсах по всій Європі. Тістечка, борошняні вироби спокушають не тільки українців, а й іноземних гостей, а можливість закарпатців створювати надзвичайні дива з шоколаду нікому не залишає сумніву.

Майстер-класи, виставки, презентації – це все не нове у Мукачеві. Великдень – свято важливе та особливе для українців, тож готуватися вони починають заздалегідь. Кожну весну перед Великоднем кваліфіковані кондитери презентують свої вироби з шоколаду.

На даному заході гості можуть не тільки подивитися, а й спробувати шоколадні шедеври від найкращих шоколадних майстрів Закарпаття. В цю пору шоколад перетворюється у форму Великодніх атрибутів. Від маленьких до великих розмірів, від традиційних до оригінальних форм пасхальні символи не припиняють радувати око.Хотілось би, щоб такі заходи проводились як можна частіше: вони згуртовують людей, дозволяють обмінюватися досвідом, спонукають до створення надзвичайного та просто надають можливість гарно проводити час.

Виставка шоколаду в Мукачеві вже почалась. Тож не втрачаєте можливість – спробуйте диво! Будемо раді бачити Вас на цьому, і не тільки, заході. Мукачево – це місто, де Ви зможете дегустувати різноманіття закарпатських шедеврів, відчути колорит одного з найчарівніших міст Закарпаття, відвідати безліч історичних та просто цікавих місць, завітати до кав’ярень і поринути у національну культуру та особливості цього гостинного народу.

Виставка працює щодня в місті Мукачево в Старому пасажі (кондитерський дім "Бондаренко"). Відвідування виставки можливо в рамках екскурсії в місто.

Зібравшись відвідати один із наймальовничіших куточків України – Закарпаття, рекомендуємо зупиниться в одному з найсучасніших та найкращих готелів Закарпаття – в Туристично-оздоровчому комплексі "Belle Royalle".

Зробіть свою поїздку незабутньою та проведіть відпочинок на ноті розкоші та досконалості

Відділ бронювання +38 067 672 00 39
Догори