Соляна кімната Belle Royalle

 

Одне з головних закарпатських чудес - соляні печери, які приваблюють туристів не тільки красою, але й безсумнівною користю для здоров'я. Унікальні лікувальні властивості повітря, насиченого сіллю, відомі сотні років, і протягом усього цього часу кількість людей, яким показано перебування в соляних печерах, тільки зростає.

Ми раді, що на території нашого комплексу забезпечені всі умови для гало-і спелеотерапії. Ці сучасні і у той же час абсолютно природні методи не вимагають прийому медикаментів і досі дивують медиків майже повною відсутністю протипоказань і високою ефективністю.

Що таке соляна кімната?

Всі стіни нашої галокамери побудовані з цілісних блоків, вирізаних з унікального мінералу галіту, видобутого на дні стародавнього моря на глибині понад триста метрів. Цей мінерал зберіг свою первозданну чистоту і лікувальні властивості протягом чотирьох мільйонів років.

Крім хлориду натрію (тобто звичайної харчової солі) галіт містить у собі такі корисні мікроелементи, як йод, бром, калій і кальцій. Саме ці мікроелементи надають йому солоного смаку, легку і пікантну гірчинку, яку ви обов'язково відчуєте на своїх губах через кілька хвилин вдихання насиченого мінералами повітря.

На матеріал є сертифікат відповідності, який підтверджує, що галіт можна спокійно вживати в їжу, тож Вам не доведеться хвилюватися, якщо Ваша дитина вирішить спробувати на смак стіну з цієї солі.

Наша соляна печера - це:

  • справжні соляні блоки, скріплені між собою насиченим розчином солі;
  • вбудовані прямо в сіль різнокольорові світильники, які дозволяють поєднати галотерапію з фотолікуванням;
  • сучасна система вентиляції та кондиціонування, яка дозволяє забезпечити оптимальний (необхідний для лікування в галокамері) рівень вологості і температури;
  • сучасні зручні меблі;
  • спокійна музика;
  • унікальний дизайн;
  • гнучкий графік роботи соляної кімнати.

Все це перетворює оздоровчу процедуру на справжню пригоду, яка подарує незабутні враження та позитивні емоції.

Кому показані соляні кімнати?

Якщо Ви хворієте астмою, хронічним бронхітом, у Вас алергія, запалення легенів, курс галотерапії Вам просто необхідний. При лікуванні в соляній кімнаті зверніть увагу на те, що спочатку напади астми і бронхіту можуть посилитися, а потім настає значне покращення.

Найактивнішими нашими пацієнтами є діти. Для них соляна кімната - це джерело незвичайних, але дуже корисних, відчуттів. Світлодіоди, вмонтовані в соляні блоки, створюють святкову і навіть казкову атмосферу.

Протипоказання на відвідування соляної кімнати


Протягом декількох сторіч було доведено, що атмосфера соляної кімнати абсолютно нешкідлива для людини. Лікарі все ж рекомендують перший сеанс у соляній кімнаті провести не довше 15 хвилин.

Поради для відвідувачив галокамери:

  • Залиште мобільні телефони зовні або вимкніть їх.
  • Перед відвідуванням галокамери радимо Вам прийняти ванну або душ.
  • Соляна кімната - це місце, де практично немає хвороботворних бактерій. Щоб галокамера залишалася завжди чистою необхідно при вході взувати бахіли.

Найважливішим евектом перебування в соляній кімнаті є чисте дихання.

Чекаємо на Вас в соляній кімнаті: з 10:00 до 22:00.

Час перебування в соляній кімнаті - від 15 до 30 хвилин, згідно з рекомендаціями лікаря.

Соляна кімната може одночасно прийняти компанію з 10 гостей.

Дихайте на здоров'я!

 

Догори