Весілля в Belle Royalle

 

Бажаєте, щоб Ваше весілля в Закарпатті перетворилося на ідеальну, продуману до дрібниць церемонію на фоні розкішних інтер'єрів і прекрасних пейзажів?

Ласкаво просимо в нашу гостинну атмосферу! Ми по-особливому ставимося до наречених і завжди раді подарувати їм справжню казку.

Якщо Ви шукаєте ресторан для весілля і плануєте класичну церемонію у великому і затишному залі, ласкаво просимо в основний зал ресторану «Belle Royalle», розрахований на 100 посадочних місць.

Його стриманий, коштовний декор, сучасна система озвучення, вентиляції та кондиціонування ідеальні для незабутньої святкової вечері у великій компанії друзів та рідних.

Крім основного залу в нашому Туристично-оздоровчому комплексі є безліч затишних залів і приміщень різної площі та місткості, виконаних в різноманітній стилістиці.

Дерев'яний зал з терасою, розрахований на 80 осіб в еко-ресторації «Belle Royalle», стане відмінним місцем для проведення весілля в народному стилі або яскравої молодіжної вечірки. У розкішному камінному залі зі шкіряними меблями і обробкою з цінних порід дерева можна провести вишукане аристократичне весілля на 20 - 30 осіб. А кований павільйон у вигляді ротонди може стати ідеальним місцем, для того, щоб принести один одному весільні клятви.

 

 

Територія комплексу

Мальовнича територія комплексу, що розкинулася більш ніж на 4 гектари, стане відмінним фоном для весільної фото-і відеозйомки: алея сакур, фонтан у вигляді білосніжного рояля в натуральну величину, альпійські гірки з екзотичними рослинами, квітучий фруктовий сад, лавандові галявини, вишукані паркові шахи... Будь який фотограф знайде тут безліч ідей для незвичайних, яскравих і пам'ятних весільних фотографій.

Три мости для поцілунків

Кажуть, що в чарівний день весілля, споєного коханням та романтикою, збуваються тільки хороші прикмети. Ми приготували для Вас саме таку.

За старовинною італійською легендою пара молодят, яка поцілується у день весілля на трьох мостах, обов'язково буде щаслива. У нашому комплексі ця прекрасна легенда може знайти своє втілення в чудовому, романтичному ритуалі на тлі трьох найкрасивіших арочних мостів через річку Визниця, прикрашених стрічками і квітами.

Ми розуміємо, наскільки важливі в цей день найдрібніші деталі і зробимо все, що від нас залежить, для того щоб з того моменту, як наш швейцар відкриє двері вашого весільного лімузина і до відходу останніх гостей, Вас супроводжували лише приємні відчуття.

 

 

Унікальна пропозиція: дівич-вечір в «Belle Royalle»

Унікальна пропозиція: парубочий вечір в «Belle Royalle»

Спеціальні весільні пакети на проживання

Весільні бенкети в «Belle Royalle», SPA-пакети та відвідування Салону краси для молодят і їхніх батьків

Догори