Закарпатські чани в готелі Бель Рояль

Ви заходите в дерев'яний зруб, уздовж стін стоять лавочки, в кутку вішалка і дзеркало, над вами купол даху - між ним і вами величезний простір, в якому панує нескінченне спокій. Уздовж стін розвішані вінки з пахучих трав. У краю дерев'яного майданчика розташований величезний чавунний котел. Ви переодягаєтеся в купальник і входите в теплу воду. На дні котла лежать камені - вони рятують вас від невидимої підземної спеки.

За законом театрального мистецтва вінки, що вісять на стіні, вступають в гру - поступово нагрівається котел, воду наповнюють цілющі органічні речовини, флавоноїди, дубильні речовини, сапоніни, полісахариди, вітамін С, каротиноїди, калій, кальцій, залізо, магній і, звичайно ж, ефіри. Ви нічого цього не знаєте - запах трав і тепло розслаблюють кожен ваш мускул, кожну клітину.

 

Закарпатський чан. Belle Royalle

 

Ви почнете з 37, а закінчите приблизно на 50 градусах за Цельсієм. На нагрівання до такої температури піде приблизно хвилин 10-15. Якщо ваше серце дозволить, то ви виходите з чана і по дерев'яних сходах спускаєтеся до холодній річці. Не роздумуючи потрапляєте в крижану воду, виходьте і влаштовуєтеся зручніше на лежаку. Ваш супутник або супутниця накривають вас великим рушником.

Через хвилин 15-20 процедуру можна повторити. Для цього ви відкриваєте кран з холодною водою і розбавляєте гарячу воду до температури тіла.

Фізіологічна дія закарпатських чанів

Під час купання в чанах, завдяки зміні температур, тренується серцево-судинна система. Трав'яний настій очищає шкіру, лікує порізи. Мінеральні речовини підвищують ефективність роботи мозку, покращують обмін речовин, усувають біль у суглобах. Ваша імунна система в цей момент включає режим «Турбо». Саме через останньої обставини закарпатські чани слід приймати не частіше 1 разу на тиждень.

Протипоказання

Якщо ви прийняли чан і відчули запаморочення, це означає, що у вас впав кров'яний тиск (особливо гостро це сприймають ті, у кого гіпотонія) - це сигнал до того, щоб припинити процедуру. Випийте чай або каву, з'їжте шоколадку. Сьогодні чани не для вас.

Вагітність, ГРЗ, ангіни, бронхіти, висока температура, різні пухлини, хвороби серця, епілепсія і т.д. - Також є серйозними перешкодами для тих, хто хоче прийняти чани. Тому перед процедурою обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

 

Гірська річка Визниця. Belle Royalle

 

Алкоголь і чани не сумісні!

У чані зазвичай одночасно поміщається 5-6 чоловік. Майданчик з чаном розташовано на відкритому повітрі в лісі і виходить до гірської річки.

Чан є ідеальним місцем для романтичних зустрічей при свічках і веселих вечірок. Розташована поруч справжня дров'яна лазня допоможе розбавити галасливий колектив - одні в чані, інші в лазні.

Відчуйте справжню легкість!

 

Догори