Лікувально-діагностичний центр

Опис

Наш Лікувально-діагностичний центр очолює
заслужений лікар України – Кохан Юрій Михайлович.

Високий рівень підготовки фахівців підтверджує ліцензія Міністерства охорони здоров’я України. У нашому медичному центрі, Ви зможете отримати безліч процедур, таких як:

Пресотерапія -це специфічний масаж стиснутим повітрям, який здійснює вплив на лімфатичну систему людини і приводить весь організм в здоровий тонус.

Магнітотерапія -це відносно новий напрямок в фізіотерапії, що грунтується на впливі низькочастотного магнітного поля на хвору область або весь організм в цілому. При цьому тканини організму не намагнічуються, але окремим складовим організму (лімфа, кров) передаються магнітні властивості.

Карбоксітерапія – це багатофункціональна процедура, яка включає в себе 72-х годинне зволоження і інтенсивне насичення шкіри мікроелементами і киснем. Карбоксітерапіі підсилює кровообіг, розширює судини, сприяє виведенню залишків життєдіяльності клітин шкіри.

Високотоновая терапія з використанням апарату HiToP-2 Toch використовується для лікування суглобів, а саме: артроз, артрит (в тому числі ревматоїдний артрит), усуває біль в плечі, біль в спині, біль у попереку, допомагає в усуненні болю після поранення або операції, знімає головний біль (мігрень) і лікує виразки та відкриті рани. А також, у нашому медичному центрі Ви зможете спробувати різні види масажів, інгаляції, дарсонваль, гідролазерне зрошення ясен, фітованни, відвідування соляної печери.

Знайдеться все

Онлайн бронювання

  Обов’язкові поля *

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Дата прибуття*

  Дата від'їзду*

  Тип номеру
  Номерів
  Дорослі
  Діти