Умови проживання

 1. Згідно з Правилами, поселення в готель проводиться тільки при пред’явленні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. Діти до 16 років поселяються при пред’явленні свідоцтва про народження.
 2. Оплата готівкою або кредитною карткою здійснюється при поселенні Гостя (гостей) в розмірі повної вартості за весь період проживання.
 3. Ранній заїзд (до 14:00) і пізній виїзд (після 12:00) оплачуються додатково згідно із затвердженим тарифом.
 4. Заселення до 14:00 є додатковою платною послугою і надається за наявності вільного номерного фонду. За ранній заїзд (з 06:00 до 12:00), оплата виконується в розмірі 50% від вартості номеру за 1 добу, за наявності вільних номерів.
 5. Виїзд після 12:00 є додатковою послугою, яка надається при наявності вільних номерів і оплачується у розмірі 50% від вартості доби проживання, тільки до 18:00. Виїзд після 18:00 сплачується як за 1 добу.
 6. За проживання у готелі менше доби, оплата здійснюється за повну добу.
 7. Зняття броні на індивідуальну заявку без застосування штрафних санкцій здійснюється не пізніше 3 діб до дати запланованого заїзду.
 8. При порушенні умов зняття броні і не заїзд, адміністрація Готелю має право застосувати такі штрафні санкції:
  – 100% передплата за одну добу не повертається, а за інші сплачені дні залишається на депозиті, який можна використати протягом року.
 9. У разі дострокового виїзду, залишок за проживання може бути залишеним на депозиті, у разі, якщо гість повідомляє про своє рішення на рецепцію готелю не пізніше ніж за 24 години до дня виїзду, у іншому випадку, кошти на депозиті не залишаються.
 10. При заїзді не забудьте перевірити номер, у випадках виявлення поломки або пошкодженого майна – зверніться на рецепцію. В інакшому випадку, при виїзді, сума пошкодженого майна буде відшкодована гостей.
 11. З 23:00 години вечора і до 07:00 години ранку на території готелю необхідно зберігати тишу.
 12. За речі, які не здані адміністратору на зберігання, адміністрація готелю відповідальності не несе.
 13. Проживання у готелі з тваринами – ЗАБОРОНЕНО.
 14. Згідно Закону України №4844 – VI від 24.05.12 року – забороняється куріння тютюнових виробів, електронних цигарок та кал’янів в номерах, коридорах, холі. За куріння в приміщеннях готелю – штраф у розмірі 5000 грн. Дозволяється палити у спеціально відведених місцях.
 15. Готувати та виживати власні продукти у номерах – ЗАБОРОНЕНО (штраф 1000 грн).
 16. Ваші гості, НЕ проживаючі у готелі після 23:00 зобов’язані оплатити своє перебування або покинути територію готелю.
 17. Адміністрація готелю НЕ несе відповідальності за цінні речі гостей, залишені в автомобілі.
 18. У випадку, навмисного або ненавмисного пошкодження або втрати майна готелю, оплата здійснюється згідно виставленого рахунку.
 19. У кожному номері є безкоштовний сейф. За речі, залишені у сейф, адміністрація готелю відповідальності НЕ несе.
 20. Обов’язково при виїзді з готелю, повертайте картки-ключі від номеру. За втрату картки-ключа – штраф 50 грн.
 21. Забороняється передавати іншим особам свою карту-ключ від номеру.
 22. Діти до 1 року проживають – безкоштовно з наданням дитячого ліжка.
 23. У випадку, документально підтвердженої інформації, що гість захворів на COVID19 чи іншим гострим інфекційним захворюванням, готель має право в односторонньому порядку розірвати з гостем договір про надання готельних послуг та виселити гостя.
 24. Територія готелю є закритою. На основній території готелю можуть перебувати тільки ті гості, які проживають у готелі. Спа-центр та медичний центр також працюють лише для гостей, які проживають у комплексі.

Знайдеться все

Онлайн бронювання

  Обов’язкові поля *

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Дата прибуття*

  Дата від'їзду*

  Тип номеру
  Номерів
  Дорослі
  Діти